Beschrijving
Sfeervol ingerichte hoekwoning van maar liefst 132m2
Algemeen:
Op een kindvriendelijke en rustige plek in “Nieuw-Geuzenveld” gelegen, 5-kamer hoekwoning. De woning heeft een patiotuin op het oosten en een ruime berging.
Indeling:
Entree, hal, riante woonkamer voorzien van een parketvloer en toegang middels een schuifpui naar de patiotuin op het oosten, ruime tuingerichte woonkeuken met diverse inbouwapparatuur. Middels de hal is de badkamer en de separate toiletruimte te bereiken. De badkamer is geheel vernieuwd in 2024 en voorzien van een inloopdouche, wastafel met designspiegel en een regendouche.
Via de hal volgen we de trap naar de eerste verdieping. Aan de voorzijde een ruime ouderslaapkamer over de gehele breedte van de woning en daarnaast een kleine kinder/hobby kamer. Aan de achterzijde treft u nog 2 slaapkamers aan. Op deze verdieping bevindt zich tevens een separate ruimte met stookopstelling, wasmachine/drogeropstelling en tevens het 2e toilet.
Bouw:
De woning is gebouwd volgens een combinatie van traditionele bouw en systeembouw. De woning heeft stenen gevels uitgevoerd in spouw, betonnen vloerlagen en een plat dak, welke voorzien is van bitumineuze dakbedekking. De woning is geheel voorzien van dubbele beglazing en heeft een centraal verwarmingssysteem, met een HR combi ketel uit 2008.
Ligging:
Deze riante hoekwoning is gelegen in de jonge wijk Nieuw-Geuzenveld. In de nabije omgeving vindt u de winkels, de uitvalswegen A10 en A9 en het sportpark "De Eendracht”. Ook het recreatiegebied Spaarnwoude is makkelijk per fiets te bereiken voor de nodige uurtjes ontspanning.
Erfpacht:
De woning ligt op een ruim perceel van 108 m2, wat eigendom is van de gemeente Amsterdam. De huidige eigenaar heeft de vergoeding voor de erfpacht, de canon, voor 50 jaren aan de gemeente vooruit betaalt. De koper zal dus tot 16 februari 2046 geen canonbetalingen meer hoeven doen. Op deze erfpacht zijn de Algemene bepalingen van 1966 van toepassing. Kijk voor meer informatie op
Bijzonderheden:
- Energielabel A
- Recente keuken met alle denkbare inbouw apparaten
- Patio tuin op het oosten
- 4 slaapkamers
- erfpacht is afgekocht t/m 2040
- Nieuwe badkamer 2024
- Vloerverwarming aangelegd in 2024 inclusief Hongaarse punt vloer (PVC)
- Stalen deuren geplaats 2024
- Alle ramen zijn voorzien van horen